ÕMBLUSLISANDID

 

ÕMBLUSTARVIKUD

Kõike, mida vajate oma õmblus- ja käsitöö valmistamiseks ning viimistlemiseks, leiate meie kauplustest. Meie valikus on näiteks nõelad õmblusmasinatele ja käsitsiõmbluseks,

ilupaeladpitspaeladnööridtrukidöösidhaagid, pandladõlakudtikitud aplikatsioonidpärlidhelmedlitrid, ehtetarvikud, tarvikud käekottidele, õmblusmasinatarvikud, õmbluskääridtekstiililiimid jpm, lisaks tekstiilivärvid pesumasinas ja käsitsi värvimiseks.

Rõivaste kaunistamiseks leiate meilt kvaliteetseid Swarovski kristalle, mida on lihtne triikimise teel paigaldada ja mis on tuntud oma hea püsivuse poolest. Samuti on meie valikus Swarovski pealeõmmeldavad kristallid ja kristallripatsid.

 

ÕMBLUSNIIDID

Pakume Teile täiuslikku valikut Coatsi kvaliteetniite!

Coats, maailma suurim õmblusniitide tootja, on püsinud selle tööstuse esirinnas 250 aastat. Coatsi niite kasutatakse tänapäeval kõikvõimalike toodete valmistamiseks, alates spordijalatsitest ja teekottidest kuni autode turvapatjade ja kuulikindlate vestideni.

Coatsi uus niidivalik on saadaval kõikides meie kauplustes. Valik on muljetavaldav – 400 erinevat värvitooni polüesterniiti, peale selle spetsiaalniidid teksariide, naha, kingade-kinnaste õmblemiseks, teppimiseks, nööpaukude tegemiseks, sokkide parandamiseks jne. Valikus on mitu erinevat tüüpi metallikniiti dekoratiivsete õmbluste tegemiseks, lisaks siidi- ja linased niidid. Coats õmblusniidid on kõrgekvaliteetsed ning täidavad ka kõige nõudlikuma õmbleja ootusi.

 

Lisainformatsiooni leiate siit.

 

TÕMBLUKUD

Kangas ja Nööp kauplustes müügil olevatest tõmblukkudest valdav osa on valmistatud Põhjamaade suurima lukutootja COATS OPTI tehastes – lukud on tuntud suure värvivaliku, väga hea kvaliteedi ja pika kasutusaja poolest.

 

NÖÖBID

Suurem osa meie kauplustes müügil olevaid nööpe on pärit Saksamaalt, tootjafirmalt DILL.

Püüame pakkuda nööpe igale maitsele ja vajadusele:

  • klassikalised ja hetketrendi järgivad nööbid;
  • nööbid ülikondadele, pruutkleitidele, pidulikule riietusele
  • lõbusad lastenööbid;

Nööpide valmistamiseks kasutatakse väga erinevaid materjale, nagu metall, nahk, pärl, puit, polüamiid jm. Näiteks kuldse läikega nööbid on kaetud ehtsa kulla õhukese kihiga, mis tagab toote hea väljanägemise ka pikaajalise kasutuse järel.

Kasutades firmas DILL valmistatud nööpe:

  • võite neid triikida triikrauaga keskmisel kuumusel
  • enamus nööpe talub keemilist puhastust
  • võite pesta 60 kraadise kuumusega vees, seejuures muretsemata, et Teie nööbid võiksid sulada, värvi anda vms.

Pakume nööpe ka teistelt Euroopa tootjatelt Itaaliast, Taanist ja Austriast.

Efektsed Swarovski kristallnööbid Austriast muudavad iga rõivaeseme pidulikuks ja glamuurseks. Kristallnööpe on saadaval erinevates suurustes ja värvitoonides.

 

LÕNGAD, KÄSITÖÖTARVIKUD

Kauplustes Kangas ja Nööp on alati saadaval valik kaasaegset ja moodsates värvitoonides lõnga kudumiteks ja käsitööks tuntud lõngatootjatelt, nagu Schachenmayr, Gedifra, Red Heart, Emmebi, G-B Wolle, Steinbach Wolle, Katia, Bergere, Novita, Anchor, Puppets jt.. Lõngade sortiment ja värvivalik uueneb igal kevad- ja sügishooajal. Lõnga juurde leiate meilt ka sobivad kudumisvardadsukavardadheegelnõelad ning muud käsitööks vajalikku. Meilt leiab sobiva lõnga nii trenditeadlik kui klassikalise stiili austaja.